פרויקט גלגלי אהבה

'גלגלי אהבה' הינו מסע אופניים שנתי בן חמישה ימים, המשלב מסלולים המתאימים לרוכבי כביש ולרוכבי שטח במגוון רמות רכיבה. מטרת המסע היא גיוס תרומות למען ילדי בית החולים אלי"ן בירושלים. זהו אירוע הצדקה הבינלאומי הספורטיבי השנתי המורכב ביותר בישראל, בו משתתפים מאות רוכבים ומתנדבים מהארץ ומרחבי העולם.

המסע מאפשר לתורמים ליהנות מרכיבה מאתגרת, באווירה ייחודית ומרגשת למען הילדים המאושפזים ועוברים תהליך שיקום ארוך בבית חולים אלי"ן. חלק מהילדים מצטרפים גם הם למסע, במסגרת תהליך השיקום שלהם. לצורך כך נוסדה קבוצת הילדים "המהירים והאמיצים". חלקם רוכבים באופני טנדם (אופניים עם 2 מושבים, עם מתנדב כמפדל קדמי), חלקם באופני יד או באופניים רגילות כל אחד על פי יכולתו ובליווי של מתנדבים או בוגרי אלי"ן שסיימו את השיקום וחזרו לקהילה וכעת מתנדבים בעצמם.

 

רכיבה למען מטרה

'גלגלי אהבה' עובד במתכונת המודל של 'רכיבה למען מטרה' בו כל רוכב מתחייב לגייס מינימום של 3500$ למען ילדי אלי"ן. רוכבים רבים מצליחים לגייס סכומים גדולים בהרבה. בנוסף, מוצע לרוכבים מסלול רכיבה חד יומי גלגאלי"ן המיועד לרוכבים המעוניינים "לטעום" מחוויית המסע בדמי רישום של 300 ₪ ולגייס לפחות 750 ₪.

המשתתפים במסע מזמינים את מעגל החברים שלהם, בני משפחות ועמיתים בעבודה, לתרום בשמם עבור בית החולים אלי"ן ובכך למעשה גם להעניק חסות להשתתפותם במסע.

למידע נוסף והרשמה למסע 2023  לחץ כאן

Wheels of Love