החוגים במסלול

החוגים במסלול

 

ספורט אתגרי – פעילות גופנית מאתגרת ולא תחרותית לחיזוק כושר גופני  וכוח שריר. דרך תנועה ומשחק נתגבר על הפחד ונטפס על קיר טיפוס, חבלים, סולמות,  דגש על שיווי משקל ותכנון תנועה.

ספורט טיפולי – המטרה להביא לשיפור בתפקודים כללים ולפצות על ליקויים בתחומים אחרים, דגש על מיומנויות יסוד ריצה, קפיצה, גלגול, הפעלת איברי הגוף בתיאום וחיזוק חגורת כתפיים. רכישת בטחון עצמי ומסוגלות להתמודד עם משימות קשות, התמצאות במרחב ומהירות תגובה.

קטרגל – רכישת יסודות משחק הכדורגל בתנאים מותאים, החוג נטול תחרותיות ומטרתו העיקרית לשפר את יכולת הילד תיאום עין רגל.

כישורים חברתיים –מה קורה כשמפסידים במשחק?? האם רק הטובים הם המנצחים?? בחוג נלמד להתמודד ולהסתגל לחוקי החברה, נפתח שליטה עצמית, נעבוד על שיתוף פעולה עם חברים והכל תוך כדי משחק חוויתי.

שליטה על גלגלים – הילד מפחד לרכב על אופניים?? רוכב ולא רוצה להוריד גלגלי עזר? בחוג נלמד שיווי משקל ונחזק את בטחון העצמי והשליטה ברכיבה על אופניים.

שעת כושר – חדר כושר יחודי המותאם לילדים המשלב פעילות עם מכשירים ארוביים ומכשירי כוח. מיועד לחיזוק השרירים ולילדים בעלי עודף משקל.

שחייה טיפולית חלוקה ע"פ רמה וגיל במטרה לרכוש מיומנויות בסיס לשחייה.

*תנועה לפעוטות – פעילות גופנית תנועתית בדגש על עבודה מוטורית ופיתוח האינטלגנציה הגופנית. מיועד לילדים בעלי עיכוב התפתחותי, היפטוניה הטיפול יעשה בעזרת אביזרים, משחקים ומוזיקה.

*ג'ודו - תורת לחימה המאפשרת להילחם בכל הכוח ללא פציעה או פגיעה ביריב. הג'ודו תורם לחיזוק שרירי הגוף ומפתח ערכים של כבוד לזולת. 

*קידי דאנס – תנועה מלווה במוזיקה קיצבית לילדות עבודה על קואורדינציה ותזמון, הנאה ושחרור.

*לאור הנחיות משרד הבריאות (בעידן הקורונה), חוגים אלו בהקפאה עד להודעה חדשה. עמכם הסליחה

שאלו אותנו:
02-6494222
הודעתך נשלחה בהצלחה