תרומות

תרומות

ילדי בית חולים אלי"ן יכולים להגיע רחוק...
אך אינם יכולים לעשות זאת לבד.

אנו מזמינם אתכם להיות שותפינו ולסייע לנו להמשיך ולהעניק טיפול שיקומי ברמה הגבוהה ביותר האפשרית לכל אחד מאלפי הילדים שייהנו משותפות זו. עזרתכם היא שעושה את כל ההבדל.

לחץ לתרומה און-ליין

או תן חסות לרוכב בגלגלי אהבה

 

תרום לאלי"ן

בית החולים אלי"ן הינו מוסד ללא כוונת רווח ואינו מקבל תמיכה ממשלתית אוטומטית. על מנת לגשר על פער העלויות בין התשלומים המתקבלים מקופות החולים על פי התעריפים הנקבעים על ידי משרד הבריאות והעלות אותה אנו משקיעים בפועל בכל ילד, בית החולים חייב להישען על תרומות*.

  • לתרומה באמצעות המחאות

אנא שלחו לכתובת: מחלקת פיתוח משאבים, בית חולים אלי"ן, שמריהו לוין 84, ת"ד 9117, ירושלים 9109002

  • לתרומה באמצעות כרטיס אשראי

אנא התקשרו לטלי ברון, אחראית ניהול תרומות, בטל' מספר 02-6494224. נא לא לשלוח פרטי כרטיס אשראי בדוא"ל.

  • לתרומה באמצעות הוראת קבע

לתרומות של יותר מ-100 ש"ח לחודש בלבד - יש להוריד את הטופס "טופס תרומה באמצעות הוראת קבע," למלא את הטופס, להחתים אותו בבנק ולשלוח לפקס: 02-6422653 או בדואל: tbaron@alyn.org. לצורך הסדרת הוראות קבע באמצעות אתר אינטרנט או אפליקציה של הבנק שלכם, מספר המוסד שלנו הינו 55544 ושם המוסד ידידי עמותת אלי"ן.

למידע נוסף ופניות בנושא תרומות אנא פנו לטלי ברון, אחראית ניהול תרומות, בטל' מספר 02-6494224 או בדוא"ל tbaron@alyn.org או לגב' ברנדה הירש, מנהלת מחלקת פיתוח משאבים, בטל' מספר 02-6494397 או בדוא"ל brenda@alyn.org

*כספי התרומות לבית חולים אלי"ן מופנים לעמותת ידידי אלי"ן - עמותה רשומה אשר פועלת לגיוס כספים עבור בית חולים אלי"ן- מרכז לשיקום ילדים ונוער (ע"ר).

התרומות המתקבלות משמשות למימון פעילות בית החולים לשמירת רמת הטיפול הגבוהה בילדי בית החולים, להעמקת תחומי המחקר והפיתוח ולקרן צמיתה אשר מבטיחה את קיומו ותיפעולו של בית החולים בתקופת משבר וחירום.

שאלו אותנו:
02-6494222
הודעתך נשלחה בהצלחה