שלוחת בטרם אלי"ן

שלוחת בטרם אלי"ן

מנהלת השלוחה: זהר פילבר

טלפון: 02-6494333

דואר אלקטרוני:  beterem@alyn.org

ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים הוא ארגון מקצועי, הפועל מאז 1995, לקידום הבטיחות והשמירה על חייהם של כלל ילדי מדינת ישראל.

הארגון פועל, בפריסה ארצית, למתן שירותים, ייזום פרויקטים והקמת תשתיות ארוכות טווח, תוך שימוש במגוון אסטרטגיות מניעה ושימת דגש על שיתופי פעולה עם הגופים הפועלים בנושא בטיחות ילדים בתחום התמחותם הספציפי.

כחלק מההתערבות, הקים ארגון 'בטרם' שלוחות משותפות במספר בתי חולים ברחבי הארץ, מתוך מטרה להרחיב את פעילות ההסברה והמניעה, ולהגיע אל יותר נמענים בקהילה.שלוחה הינה מיזם משותף של בית החולים וארגון 'בטרם' להקמת נציגות מקצועית אשר מטרתה לקדם ולמנף את הפעילות לקידום בטיחות ילדים בבית החולים.

בשלוחות ניתן שירות הסברה והדרכה למניעה למאושפזים, ליולדות, לעובדים ולקהל באי בית החולים. צוות ריפוי בעיסוק בראשות טובי קורן ז"ל, הוביל להקמת שלוחת בטרם באלי"ן, מתוך התפיסה שהדרכה למניעת היפגעות הינה  חלק בלתי נפרד ממחוייבותנו המקצועית.

במהלך שנות עבודתנו בשיקום, עם החשיפה להיפגעויות קשות של ילדים ראינו באלי"ן צורך להרחיב את פעילות ההסברה והמניעה  של פגיעות לא מכוונות בכל תחומי החיים בקרב ילדים וילדים עם צרכים מיוחדים.

בעשור האחרון, עם הקמתו של מרכז המידע הארצי לנסיעה בטוחה לילדים עם צרכים מיוחדים בבי"ח אלי"ן, נוצר קשר בין אלי"ן ו'בטרם' והועבר מידע בנושא של נסיעה בטוחה. עם השנים הקשר התרחב והתבסס. בשנת 2007 הוקמה שלוחה של ארגון 'בטרם' באלי"ן, שמטרתה איחוד, הרחבה ופיתוח של ידע, שיטות עבודה, פרויקטים ושירותים לקידום בטיחות ילדים עם צרכים מיוחדים.

סרטון הדרכה לנסיעה בטוחה

שאלו אותנו:
02-6494222
הודעתך נשלחה בהצלחה