גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
תו מידות לאפקטיביות
שירותים למשפחה

שירותים למשפחה

 

בית חולים אלי"ן מטפל בילדים ללא הבדלי דת, גזע או מין. בית החולים מונגש תרבותית ומכבד את התרבויות השונות. בבית החולים נעשו מאמצים רבים על מנת להתאים את הטיפול לכל אחד ואחת.

אנו עושים מאמצים רבים על מנת לאפשר תנאי מחייה נוחים למשפחות המטופלים.

 

אינטרנט אלחוטי (WIFI) 

בכל רחבי בית חולים אלי"ן  קיימת גישה לאינטרנט אלחוטי. הגישה לא מאובטחת וניתן להיכנס ללא צורך בקוד גישה. גלישה נעימה!!

 

כביסה

בבית חולים יש שירותי כביסה עצמאים למטופלי מחלקות אשפוז. במחלקת שיקום עומדים לרשות המטופלים ומשפחותיהם מכונת כביסה ומייבש הפועל על אסימונים. ניתן לרכוש את האסימונים בקיוסק בקומת הכניסה. יש להצטייד באבקת כביסה.

 

בית כנסת

בבית חולים אלי"ן פועל בית כנסת בכל ימות השנה. בית הכנסת ממוקם בקומת קרקע בצמוד למעלית והכניסה אל בית הכנסת נגישה ליושבים בכיסא גלגלים ידני או ממונע. בימי חול מתקיימת תפילת מנחה בשעה 13:30, בשבת וחגי ישראל מתקיימות תפילות בהשתתפות תושבי השכונה. 

 

חדר תפילה למוסלמים

בבית החולים חדר תפילה למוסלמים הממוקם במתחם מרפאות חוץ.  החדר פתוח בכל שעות היום לשימוש המטופלים , משפחותיהם ולצוות אלי"ן. חדר התפילה נגיש ליושבים בכיסאות גלגלים ידני או ממונע.

 

חדר אוכל

בבית החולים ישנו חדר אוכל לארוחת צהרים למשפחות המטופלים בין השעות 13:00-14:00. חדר האוכל ממוקם בקומת קרקע. ניתן לרכוש שוברים בקיוסק בקומת הכניסה בעלות של 15 שקלים.

 

הקיוסק של עליזה

בקומת הכניסה של בית החולים פועל קיוסק בין השעות 9:30-17:00.

 

פינות חמד

בבית החולים ישנם פינות חמד לרווחת הילדים והמשפחות. במתחם מרפאות החוץ ישנו משחקיה, מול מחלקת שיקום משחקיה נוספת וביציאה האחורית של בית החולים טיילת הפונה ליער ירושלים עם פינות ישיבה מוצלות.

בתוך מחלקת שח"ר יש חצר משחקים לשימוש הילדים בליווי מבוגר בלבד.