סיעוד

נעמי שושני

נעמי שושני

מנהלת הסיעוד

צוות האחיות והאחים ,ככלל, מלווה את האדם מרגע הלידה (אפילו לפני) ועד זקנה, ברגעים שונים במעגל החיים, כולל בתקופה שבה אדם נזקק לתהליך שיקומי.

צוות הסיעוד בבית חולים אלי"ן מלווה את הילד והמשפחה - כל היממה, כל ימות השבוע, בכל תחומי הטיפול, מתוך ראייה כוללת של הצרכים הרפואיים, הפיזיים והנפשיים של הילד. צוות האחיות והאחים באלי"ן מתמקצע בשלושה תחומים עיקריים: סיעוד הילד, יישום התהליך השיקומי וטיפול במונשמים. צוות האחיות מתמקד באומדן, זיהוי, טיפול והערכה סיעודיים של פעילויות היומיום של המשתקמים, כמו גם הדרכה, ליווי והעצמה של הילד והמשפחה.

צוות רב מקצועי

הסיעוד הינו חוליה אחת מתוך צוות רב מקצועי המעניק טיפול שיקומי מותאם אישית לצרכי הילד וממוקד בו ובמשפחתו.  האח/ות האקדמאי/ת מנווט/ת יחד עם הצוות הרב מקצועי את המסלול הייחודי לילדים הזקוקים לשיקום במטרה לאפשר לילד המטופל ומשפחתו לממש את מקסימום היכולות שלו כשיחזרו יחד לבית ולקהילה. אנו מציעים להם עצמאות בחוסר עצמאות, רואים בקושי – הזדמנות, ובכל אתגר – סיכוי לפתרון.

הסיעוד באלי"ן הוא נקודת מפגש בין מקצועיות בלתי מתפשרת, קדמת הטכנולוגיה, יחד עם caring  וחמלה. השקפת העולם המקצועית שלנו היא מחויבות לערך כבוד האדם בכלל, וכבוד הילד בפרט, דאגה לאיכות חייו, לשמירה ועידוד עצמאותו התפקודית, הגופנית והנפשית תוך שאיפה מקסימלית למתן חוויות ילדות כמו כל ילד אחר...

 

Nursing