איך מגיעים לבתי חולים אלי"ן

איך מגיעים לבתי חולים אלי"ן

 כתובת: רח' שמריהו לוין 84 , ירושלים

ברכבת הקלה

יורדים בתחנה הסופית בהר הרצל וממשיכים באוטובוס מספר 23 עד לכניסה לבית החולים.

באוטובוס

קו 23 - מגיע עד לכניסה לבית החולים.

קו 13 - יש לרדת ברחוב ברזיל ולהמשיך רגלית לרחוב שמריהו לווין.

ברכב

מכביש ירושלים-תל אביב

  • למשתמשים ב-GPS יש לרשום שמריהו לוין 82 ולא 84

אופציה 1 - דרך מחלף הראל (מעודכן):

יש לרדת במחלף הראל לכיוון מבשרת ציון. במחלף יש לפנות ימינה, לפי שילוט הכוונה להדסה עין כרם. המשך ישר בשדרות החוצבים עד לכיכר של מעוז ציון. צא ביציאה השניה (ישר) לשדרות החוצבים. המשך ישר כ-2 קילומטר עד לכיכר הסטף. צא ביציאה השלישית לכיוון ירושלים. סע 3.6 קילומטר עד לכיכר הבאה. בכיכר יש לקחת את היציאה הראשונה לכיוון הדסה עין כרם. לאחר כ 200 מטר יש לפנות שמאלה לכיוון הדסה עין כרם. להמשיך בעליות של הדסה לכיוון שכונת קרית יובל כ 2 קילומטרים עד לפניה שמאלה לרחוב פסח חברוני- ליד תחנת דלק פז. לאחר כ-400 מטר יש לפנות שמאלה לרחוב עמנואל אולסוונגר. המשך ישר עד להגעה לבית החולים.

אופציה 2 - דרך הכניסה לעיר:

בגינות סחרוב ממשיכים ישר על שדרות בן גוריון ושדרות ויצמן, אחרי גשר המיתרים פונים ימינה לשדרות הרצל, ממשיכים כק"מ אחד ישר על שדרות הרצל על שדרות הרצל, פונים ימינה לרחוב פרבשטיין שם ממשיכים ישר לכביש דגניה שמתחבר חזרה לשדרות הרצל, ממשיכים בנסיעה ישר,  עוברים את הר הרצל והתחנה הסופית של הרכבת הקלה ולאחריה ופונים ימינה לשמריהו לווין, ממשיכים עד סוף הרחוב ופונים ימינה לאלי"ן.

מכביש בגין:

עולים במחלף גבעת מרדכי, ופונים ימינה לרחוב שמואל ביט. עוברים את בית חולים שערי צדק ופונים שמאלה לשדרות הרצל. אחרי הפסל האדום פונים ימינה לרחוב שמריהו לוין וממשיכים עם הכביש עד לכניסה לבית החולים.

מקרית מנחם (הדסה):

מרחוב הנריטה סולד פונים שמאלה ליד תחנת הדלק פס לרחוב פסח חברוני, שמואל לאונלסוונגר עד לכניסה לבית החולים (משמאל).

  • למשתמשים ב-GPS יש לרשום שמריהו לוין 82 ולא 84.

 

שאלו אותנו:
02-6494222
הודעתך נשלחה בהצלחה